Театр «І люди, і ляльки» Львів


Театр «І люди, і ляльки», Львів


Про нас  • +38 (032) 261 31 25, +38 (032) 261 21 27
  • Львів, вул. Фредра, 6
Останнє оновлення інформації: 25 листопада 2017 р.

Театр естрадних мініатюр «І люди, і ляльки»: пориньте в світ чудес

В маленькому приміщенні, що на вулиці Фредра у Львові, кожних вихідних оживає казка. Це іще одне місце, де можна поринути у світ чудес та магії.

Простір театру – і сцена, і глядацький зал – є дуже камерними, маленькими, тому глядачі знаходяться дуже близько до сцени, що дозволяє все роздивитись зблизька. Висока майстерність та професіоналізм акторів, художнє оформлення, музика, режисура – усі ці складові елементи, коли виключається світло, починають творити чарівний світ казки.
 
Зрозумілі і прості сюжети казок, яскравість самих ляльок і вміле володіння актора лялькою принесе багато задоволення не лише дітям, а й їхнім батькам. Це чи не єдиний театр у Львові, в якому на сцені може взаємодіяти і актор, як персонаж, і лялька. Під таким ракурсом змальовує світ режисер Олексій Кравчук, який нещодавно був обраний на посаду головного режисера.
 
До речі, театр ляльок – це театр не тільки для дітей. Таким його зробили за часів радянської влади. А лялька – це одна із найкращих форм для постановки складних п’єс. Тому в театрі «І люди, і ляльки» поступово відроджується традиція вистав для дорослих. І Ви вже можете знайти в репертуарі перші вистави для дорослих в незвичному для Вас форматі.

Контакти